Nie da się ukryć, że pandemia wielu osobom pokrzyżowała plany. Tak też było w przypadku Karoliny i Łukasza, którzy musieli nieźle natrudzić się, by świętować swój najpiękniejszy dzień w życiu. Mimo tego, że plany były inne, zmiana okazała się całkiem korzystna. Nie da się ukryć, ze obawy były ogromne – nieustanne zmienianie terminu, szukanie Sali weselnej, informowanie gości o zachodzących, ciągle niepewnych zmianach. Jednak w końcu, 26 czerwca się udało! Z Karoliną i Łukaszem spotkaliśmy się na ślubie kościelnym w Czerwonej Wodzie koło Zgorzelca i tam też, w tej miejscowości świętowaliśmy ich piękny dzień.

Młodzi wyglądali pięknie! Panna Młoda olśniła wszystkich, a Pan Młody nie mógł oderwać od niej oczu. I obawy, które mieli, odeszły do lamusa, gdy tylko opadły pierwsze emocje związane z zaślubinami. Wszystko udało się perfekcyjnie. Młodzi dopilnowali, by ich dzień był naprawdę wyjątkowy. Goście byli zachwyceni, a zabawa trwała do białego rana. Tańcom nie było końca!

Sesje ślubne Zgorzelec – fotograf ślubny Zgorzelec

Wybór fotografa ślubnego to bardzo ważne zadanie i wymaga ono nie lada wysiłku. Na rynku znajdziemy wielu fotografów, którzy proponują nie tylko atrakcyjne ceny, ale i prześcigają się w oferowanych kadrach i zapewniana ich co do zdjęć ślubnych. Karolina i Łukasz zaufali moim usługom, za co jestem im bardzo wdzięczny. Doskonale wiecie, że czuję się ogromnie wyróżniony, mogąc uczestniczyć z Wami w tym wyjątkowym dniu. W mojej ofercie nie znajdziecie pustych zapewnień o oszałamiających zdjęciach. Nie da się zrobić niczego bez Was – to Wy odpowiadacie za piękne zdjęcia ślubne, a moim celem jest jedynie chwycić Waszą naturalność i uczucia.

Wesele 2022 – ślub Zgorzelec – fotograf na ślub Zgorzelec

Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Zgorzelcu lub planujecie sesję ślubną, napiszcie do mnie. Chętnie pomogą Wam wybrać odpowiednie do tego miejsce oraz doradzę na tyle, na ile będę potrafił. Pracuję w pełnym skupieniu i dokładam wszelkich starań, by finalnie zyskać Wasze zadowolenie.