Już od 18-lat wykonuję zlecenia podczas uroczystości związanych z przystąpieniem do pierwszej Komunii Św. jako fotograf. Pomagam rodzicom dzieci, które przystępują do pierwszej Komunii Św. utrwalić ten ważny dla nich dzień.

To co mnie wyróżnia wśród innych fotografów, w to fakt, że dla mnie, podczas zlecenia najważniejsze jest dziecko i to ono “gra pierwsze skrzypce” tego dnia. Samo tylko zdjęcie grupowe na schodach kościoła to za mało, żeby oddać klimat uroczystości. Dlatego większość rodziców zamawia indywidualne sesje zdjęciowe. Fotograf, który obsługuje całą ceremonię, często w kościele musi się śpieszyć, żeby wykonać zdjęcie każdemu dziecku i nie ma zbyt wiele czasy aby skupić się na każdym konkretnie. Na indywidualnej sesji plenerowej lub studyjnej możemy zająć się konkretnym chłopcem czy dziewczynką, co jest gwarancją jedynych, niepowtarzalnych pięknych i kadrów. Należy także pamiętać że jest to uroczystość rodzinna, więc członkowie rodziny także powinny znaleźć się na zdjęciach.

Jeśli chodzi o to czy wykonać ją w studio czy plenerze?🤔 To mogę Was zapewnić ze w jednym i drugim przypadku wyjdą wspaniale. Tym bardziej że maj jest w naszym kraju pięknym miesiącem.
Napisz do mnie lub zadzwoń i zaufaj 18-letniemu doświadczeniu w zawodzie Fotografa 📸😀