Witaj na stronie Studio-Foto-Galerii
Studio-Foto-Galeria – fotograf Zgorzelec z ponad 20-letnim doświadczeniem, które bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zdjęć.
W latach 2021–2025 zostaliśmy wyróżnieni Złotymi Orłami Fotografii jako najlepsza firma w regionie. Na naszym koncie są także inne nagrody, m.in. Grand Prix firmy Bayer w konkursie „Ekologia w obiektywie”, wyróżnienie galerii ART BI w Łodzi za portret oraz wiele innych, na których wymienienie nie byłoby tu miejsca.
Wykonujemy wszystkie zlecenia fotograficzne – od zdjęć do dokumentów, przez sesje zdjęciowe Zgorzelec (rodzinne, beauty, biznesowe, reklamowe), po reportaże ślubne, chrzciny, komunie i eventy firmowe. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dbając o każdy detal, dzięki czemu tworzymy naturalne, dopracowane i ponadczasowe zdjęcia. Zapewniamy również wywoływanie zdjęć i tworzenie fotoprezentów, które chronią wspomnienia na lata.
Jeśli szukasz sprawdzonej jakości i doświadczenia – jesteś we właściwym miejscu.

Rok 2022 zaczynamy od satysfakcjonującej informacji, że firma Studio-foto-Galeria otrzymała pierwsze miejsce i złoty laur Orła Fotografii za 2021 r., w rankingu uwzględniającym miasto Zgorzelec.
Ranking sporządzony jest na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Twórcy plebiscytu przeszukują internet w poszukiwaniu stron zawierających oceny zamieszczane m. in. Google, Facebook, PFK.PL, czy Panorama Firm, a następnie przyporządkowują je do poszczególnych firm. Później zostaje wyliczona średnia ważona ze wszystkich ocen, które zostały zebrane.
Na przestrzeni 18 lat funkcjonowania na rynku nasza firma była wielokrotnie nagradzana. Do największych osiągnięć należy Grand Prix firmy Bayer, czy wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Dziecko” w Warszawie oraz wyróżnienie w prestiżowej galerii Art-Di z Łodzi.
Pracownicy naszej firmy stale podnoszą kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy jednym z najbardziej profesjonalnych zakładów w województwie Dolnośląskim.
