Witaj na stronie Studio-Foto-Galerii

Jesteśmy jedną z firm o najdłuższej tradycji fotograficznej w Zgorzelcu. Od wielu lat zajmujemy się obsługą zarówno fotograficzną, jak i filmową ślubów, chrzcin, komunii, jubileuszy i przyjęć okolicznościowych. Nasza oferta obejmuje też wykonywanie sesji narzeczeńskich, ciążowych, czy dziecięcych - studyjnych i plenerowych.

Fotograf Zgorzelec bilous.pl - Zgorzelec

Rok 2022 zaczynamy od satysfakcjonującej informacji, że firma Studio-foto-Galeria otrzymała pierwsze miejsce i złoty laur Orła Fotografii za 2021 r., w rankingu uwzględniającym miasto Zgorzelec.

Ranking sporządzony jest na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Twórcy plebiscytu przeszukują internet w poszukiwaniu stron zawierających oceny zamieszczane m. in. Google, Facebook, PFK.PL, czy Panorama Firm, a następnie przyporządkowują je do poszczególnych firm. Później zostaje wyliczona średnia ważona ze wszystkich ocen, które zostały zebrane.

Utrwalone wspomnienia otrzymają Państwo w formie cyfrowej lub jako wydruki, a na zamówienie możemy przygotować stylowy, pamiątkowy albumu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

Na przestrzeni 18 lat funkcjonowania na rynku nasza firma była wielokrotnie nagradzana. Do największych osiągnięć należy Grand Prix firmy Bayer, czy wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Dziecko” w Warszawie oraz wyróżnienie w prestiżowej galerii Art-Di z Łodzi.

Pracownicy naszej firmy stale podnoszą kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy jednym z najbardziej profesjonalnych zakładów w województwie Dolnośląskim.

Cześć!

Jesteśmy jedną z firmo najdłuższej tradycji fotograficznej w Zgorzelcu. Od wielu lat zajmujemy się obsługą zarówno fotograficzną, jak i filmową ślubów, chrzcin, komunii, jubileuszy i przyjęć okolicznościowych. Nasza oferta obejmuje też wykonywanie sesji narzeczeńskich, ciążowych, czy dziecięcych - studyjnych i plenerowych.

Utrwalone wspomnienia otrzymają Państwo w formie cyfrowej lub jako wydruki, a na zamówienie możemy przygotować stylowy, pamiątkowy albumu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.