Mówi się, że miłość nie ma granic. Kasia i Beniamin są tego najlepszym dowodem. Dla nich żadne bariery nie istniały. Ona pochodzi z Polski, On z Niemiec i razem postanowili połączyć swoje drogi, by zacząć nowy etap w życiu.

Skromna uroczystość z ogromnym urokiem

Wiele osób twierdzi, że ślub cywilny to niewielkie wydarzenie, które trwa zaledwie chwilę. I przez to niektórzy rezygnują z usług profesjonalnego fotografa ślubnego, powierzając tę funkcję jednemu z gości. I nawet nie wiecie, jakie jest ich późniejsze rozczarowanie. Chyba każdy marzy o pięknych zdjęciach ślubnych i dlatego też warto zadbać o to, by taka pamiątka została z nami na długie lata. Tak też było w przypadku Kasi i Beniamina, którzy zdecydowali się na ślub cywilny, a moim zadaniem było uchwycić najważniejsze momenty tej doniosłej chwili i stworzyć z ich udziałem piękną pamiątkę.

Sesja ślubna a ślub cywilny

Niektórzy w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, ze po ślubie cywilnym z powodzeniem można wykonać sesją ślubną. Wystarczy pobliski park, ciekawe budynki – cokolwiek. I tak najważniejsi jesteście Wy, drodzy Państwo Młodzi. Kasia i Beniamin zawarli związek małżeński w Bautzen, w Villi Weigang, która okazała się doskonałym miejscem na wykonanie krótkiej sesji zdjęciowej. Efekty oceńcie sami.

Profesjonalny fotograf ślubny – to ważne

Każdy z nas jest inny i każdy ma swoje własne oczekiwania i preferencje. Tak jest również w przypadku ślubów – niektórzy marzą o hucznym weselu, inni decydują się na skromną uroczystość. Każde rozwiązanie jest doskonałe i najważniejsze w nim jest to, by ten dzień był spełnieniem Waszych marzeń. A mi pozostaje docenić ten fakt, że to właśnie mnie wybieracie na fotografa ślubnego. Zaszczytem jest móc być z Wami w tym pięknym dniu!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie z Wami porozmawiam, doradzę, podzielę się własnym doświadczeniem. Chcecie zapytać o wolne terminy na rok 2022? Śmiało! Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, dlatego szczerze do niej zachęcam.