Justyna & Łukasz 23.06.2018

Istnieje kilka ważnych wydarzeń składających się na ważne zmiany w naszym życiu. Jedną z takich ważnych zmian oraz punktów zwrotnych jest dzień ślubu. Pragniemy upamiętnić dzień ślubu nie pomijając żadnego szczegółu. W czerwcu 2018 roku mieliśmy okazję fotografować piękną parę młodą, Justynę i Łukasza. Ceremonia ślubu miała miejsce w kościele pw. św. Jana w Zgorzelcu, a wesele odbyło się w Pałacu Łagów, przygrywał im zespół muzyczny Impuls.

Opublikowano Zdjęcia | 5 komentarzy

Zaślubiny Państwa Słabickich

Wszystko co piękne na tym świecie,
Wszystko co tylko szczęście wróży,
Niech się Wam razem w jedno splecie,
I będzie słońcem w życia podróży.

W jeden z wrześniowych weekendów braliśmy udział w zaślubinach Państwa Słabickich. Ceremonia miała miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zgorzelcu. Po powiedzeniu sobie „Tak”, przenieśliśmy się do Domu Weselnego „Pod Kasztanami” w Siekierczynie. Ślub był jednym z bardziej widowiskowych wydarzeń, w jakich mieliśmy szczęście uczestniczyć. Życzymy Państwu Młodym samych radosnych dni, a Was drodzy czytelnicy zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego pięknego wesela.

Opublikowano Zdjęcia | 5 komentarzy

Basia & Kuba | ślub w Zgorzelcu, wesele w Łagowie

To chyba najkrótszy, jeżeli chodzi o ilość zdjęć, wpis jaki kiedykolwiek opublikowaliśmy. Postanowiliśmy że będziemy wybierać i publikować tylko najładniejsze ujęcia z reportaży, oraz sesji. A zdjęcia poniżej zdecydowanie zasłużyły na to miano, głównie dzięki pięknej Parze Młodej. Ślub odbył się w drugą sobotę września 2017 r. w zgorzeleckim Kościele p/w Św.Jadwigi Śląskiej. Po ceremonii wszyscy zaproszeni goście udali się do Łagowa. Gdy Młoda Para pojawiła się w Łagowskim Pałacyku wszyscy zaczęli bawić się na wspaniale zorganizowanym weselu. Sesja zdjęciowa odbyła się parę dni później, w Bad Muskau.

Opublikowano Zdjęcia | Otagowano , , | 14 komentarzy

Agnieszka i Sebastian | Ślub i wesele w Tylicach

Wracamy wspomnieniem do pięknego ślubu Agnieszki i Sebastiana. Sakramentalne TAK  powiedzieli sobie w kościele w Tylicach, a wesele odbyło się w Gospodzie Tylicki Młyn. Państwo młodzi, słoneczna pogoda i uśmiechnięci goście to idealna mieszanka wybuchowa i przepis na udane wesele. U Agnieszki i Sebastiana tego nie zabrakło, miłe wspomnienia gwarantowane! Pozdrawiamy serdecznie Parę Młodą i gości :)

Opublikowano Zdjęcia | Skomentuj

Ewelina i Radomił | Ślub i wesele w Żarach

Dziś prezentujemy przepiękną parę oto Ewelina i Radomił i ich piękny, najważniejszy dzień w życiu. Do Państwa Młodych dojechaliśmy aż do Żar i muszę przyznać, że było warto. Było widać jak wiele wysiłku i starań włożyli w przygotowania do ślubu. A sesja co tu dużo mówić, romantyczna i pełna miłości i właśnie tacy są Ewelina i Radomił. Zapraszam do reportażu :)

Opublikowano Zdjęcia | 2 komentarzy

Alicja i Marek | ślub w Bogatyni, wesele w Tylicach

Dziś wracamy wspomnieniem do ślubu Alicji i Marka. Ten ślub jak każdy zapadł nam głęboko w pamięci :) Państwo Młodzi dopięli wszystko na ostatni guzik widać, że wiele czasu poświęcili na organizację tego szczególnego dnia. Pokaz sztucznych ogni wyróżnił tę uroczystość od innych. Gości zabawiał zespół Laguna co sprawiło że wesele trwało aż do białego rana, a parkiet był zawsze pełny, dzięki czemu mogliśmy stworzyć piękny reportaż z zabawy. Dziękujemy za zaufanie i za to, że mogliśmy Wam towarzyszyć w najważniejszym dniu Waszego życia.

Opublikowano Zdjęcia | 7 komentarzy

Magdalena i Bartosz | Wesele Pałac Łagów

Wracamy dziś wspomnieniem do pięknej uroczystości ślubnej Magdaleny i Bartosza :) Piękni, młodzi i zakochani, zapatrzeni w siebie, pełni miłości tak można ich opisać. Czerwcowe słońce przeplatało się z ulewnym deszczem, ale taka aura nie przeszkodziła nikomu w świętowaniu. Zapraszamy do obejrzenia tej pięknej ślubnej historii.

Opublikowano Zdjęcia | Skomentuj

Kristin & Dawid – ślub w Görlitz, przyjęcie w Restauracji Miódmaliny, Zgorzelec

Ach, co to był za ślub….
Skromny, ale jakże wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Kristin i Dawid nałożyli sobie obrączki w Urzędzie Stanu Cywilnego w Görlitz, nie obeszło się oczywiście bez chwil wzruszenia.Para cudowna, pełna uczucia i romantyzmu, na znak swojej wielkiej miłości wypuścili w niebo dziesiątki czerwonych balonów.
Zapraszamy do obejrzenia reportażu :)

Opublikowano Zdjęcia | 7 komentarzy

Malwina i Mateusz, wesele – Villa Pod Papugami w Zgorzelcu.

Dziś Malwina i Mateusz – para pełna uczucia i miłości. Para Młoda sakramentalne TAK wypowiedziała patrząc sobie w oczy w kościele p.w. Św. Bonifacego w Zgorzelcu, byli pełni wzruszenia… A potem? A potem to już było tylko huczne wesele do białego rana ;)

Opublikowano Zdjęcia | 6 komentarzy

Kasia, Marcin i Subaru, piękny ślub w Zgorzelcu, huczne wesele w Tylicach

Kasię i Marcina połączyła miłość do sportu. Ona kocha taniec, on szybkie samochody. Piękny ślub odbył się w Zgorzelcu, a niebieskim Subaru pognali na wesele. Niebieski akcent kolorystyczny spotykany na każdym kroku dopełnił wyjątkowość tego dnia. Zapraszam do reportażu.

Opublikowano Zdjęcia | 6 komentarzy